Zarabiaj przez internet z JCHost.pl

 

 

Program partnerski

Wraz z rozwojem nowych technologii pojęcie pracy zdalnej stało się bardziej powszechne. Jeszcze 20 lat temu nikt by nie przypuszczał, że praca przez internet będzie w ogóle możliwa. A dzisiaj? Zarobek w sieci nie jest niczym szczególnym i coraz więcej osób decyduje się na taką formę „zatrudnienia”.

Zaryzykujemy też stwierdzenie, że przez internet zarabiać może każdy. Tak, każdy! Nie ważne czy masz 15 czy 50 lat, czy masz wykształcenie podstawowe czy wyższe. Wystarczy podstawowa wiedza, chęć rozwoju, zapał do działania i pomysł.

 

Wielu czytelników stwierdzi, że to „tylko gadanie” i że na utrzymanie się z pracy przez internet mogą pozwolić sobie jedynie nieliczni. Otóż nie! Istnieje wiele różnych sposobów na pracę zdalną.

Jeden ze sposobów na zarobek w sieci znajduje się „tuż za rogiem” i nie wymaga od Ciebie niczego innego, niż dostępu do internetu. Mowa tutaj o naszym programie partnerskim, do którego przystąpić może dosłownie każdy.

Czym jest program partnerski JCHost.pl?

Program partnerski JCHost.pl jest programem afiliacyjnym w sektorze hostingowym, który działa od blisko 6 lat i zrzesza kilkuset Partnerów z całego świata. Opiera się on na zasadzie przedstawicielstwa handlowego – ale w ulepszonej wersji, stworzonej z myślą o przyszłości i dającej Partnerom niedostępne dotąd możliwości.

program partnerski

 

Zalety współpracy z JCHost.pl

Jeżeli moglibyśmy opisać ten projekt jednym zdaniem, to brzmiało by ono tak: Program partnerski JCHost.pl jest inny niż wszystkie. Nie wierzysz? Czytaj dalej.

Otrzymujesz 50% prowizji!

Oferujemy najprawdopodbniej najwyższą prowizję na rynku – 50% od każdego zakupu pakietu hostingowego! Cenimy Twój czas bardziej niż inni, dlatego otrzymujesz pewne 50% za każdego poleconego klienta, a nie śmieszne kwoty nieadekwatne do poświęconego czasu. Po prostu, dzielimy się z Tobą pół na pół i gwarantujemy, że bardziej uczciwie być nie może.

Polecasz rzetelną firmę!

Jesteśmy fenomenem na polskim rynku hostingowym – nie ukrywamy kosztów. Wiemy że klienci tego nienawidzą (co jest rzeczą oczywistą) i dlatego też osoby, które polecisz, nie otrzymają po roku faktury na kwotę kilka razy większą. W naszej ofercie pokazane są stałe ceny, a klienci płacą zawsze tyle, ile byli informowani na początku. Po prostu, podchodzimy do wszystkiego rzetelnie i traktujemy klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani.

Promujesz niesamowicie dobry hosting!

Chcieliśmy, chcemy i zawsze będziemy chcieć być najszybszymi. Nasze pakiety hostingowe znajdują się w ścisłej czołówce pod względem technicznym i wydajnościowym. Serwery JCHost.pl oparte są o najnowsze technologie, takie jak protokół QUIC stworzony przez Google czy LiteSpeed Cache. Jesteśmy również pierwszą firmą hostingową w Polsce z najszybszymi dyskami SSD na świecie obsługującymi całą zawartość stron internetowych (bazy danych, systemy, pliki, …), noszących nazwę NVMe SSD. Co więcej, zadbaliśmy też o najszybsze bazy danych Redis. Po prostu, niezawodność i szybkość są u nas podstawą, którą przenosimy na wyższy poziom.

Nie martwisz się o nic!

Jesteśmy ludźmi z pasją, prowadzącymi niekorporacyjną działalność. W tym zdaniu najważniejsza jest pierwsza część – jesteśmy ludźmi, tak samo jak Ty. Unikamy niepotrzebnego stresu i to samo oferujemy naszym Partnerom. Nie podpiszemy z Tobą niezrozumiałych umów zapisanych małym druczkiem i obiecujemy, że nigdy nie zastosujemy żadnego podstępu. Po prostu, śpisz spokojnie i żyjesz bez stresu dorabiając w prosty sposób.

praca w sieci - hosting

 

Ile mogę zarobić?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz zarabiać i ile czasu na to poświęcisz. Możemy jedynie podpowiedzieć, że z naszego programu partnerskiego, dzięki bardzo wysokim prowizjom, można się utrzymać i może stać się on głównym źródłem zarobku w dość krótkim czasie.

Dokładne kwoty prowizji programu partnerskiego

Standardowy hosting:
 • Hosting MINI – cena netto: 49,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 25 zł
 • Hosting MIDI SSD – cena netto: 99,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 50 zł
 • Hosting MAXI SSD – cena netto: 199,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 100 zł

 

Hosting WordPress LiteSpeed:
 • Hosting WordPress MINI – cena netto: 199,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 100 zł
 • Hosting WordPress MIDI – cena netto: 299,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 150 zł
 • Hosting WordPress MAXI – cena netto: 399,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 200 zł

 

Hosting Magento & PrestaShop LiteSpeed:
 • Hosting Magento MINI – cena netto: 299,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 150 zł
 • Hosting Magento MIDI – cena netto: 399,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 200 zł
 • Hosting Magento MAXI – cena netto: 599,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 300 zł

 

Hosting Reseller:
 • Hosting Reseller MINI – cena netto: 499,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 250 zł
 • Hosting Reseller MIDI – cena netto: 1149,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 575 zł
 • Hosting Reseller MAXI – cena netto: 1649,99 zł / rocznie – prowizja dla Partnera: 825 zł

 

Nie czekaj ani chwili dłużej i zgłoś się do programu partnerskiego JCHost.pl. Bez podstępów, bez małych druczków, z niesamowitym podejściem i prowizją, której nie oferuje nikt inny. Po prostu, JCHost.pl!

 

 

 

Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, nie ukrywamy kosztów, a dodatkowo oferujemy najszybsze pakiety hostingowe na rynku. Uważasz, że to zwroty marketingowe? Sprawdź sam/a!

Jeśli nie będziesz zadowolony/a, zwrócimy Ci pieniądze.
Twoje strony i sklepy przeniesiemy za darmo!

Hosting WordPressHosting Magento

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami! Kliknij tutaj.

Chcesz dowiedzieć się o nas trochę więcej? Przejdź na stronę JCHost.pl.

Daj znać znajomym!