Domeny

Domena jest pierwszym krokiem do nowej historii. Sam decydujesz o jej przebiegu.
.com  104,54 zł
.pl  18,44 zł
.xyz  129,14 zł
.eu  49,19 zł

Szybka rejestracja

Nowy start w internecie? Szybka rejestracja domen go ułatwia! Postaw na ekspresowe tempo i już nigdy nie czekaj na swoje domeny!

Niskie ceny

Od wielu lat utrzymujemy stałe, niskie ceny dla wszystkich naszych usług. Tanie domeny są u nas naprawdę tanie – i tak zostanie!

Zero formalności

Wszystkie formalności i sprawy administracyjne załatwiamy zanim się o nich dowiesz. Twoja domena chciałaby tu być!

Domeny bez dodatkowych opłat.

W naszych umowach nie zapisujemy niezrozumiałych akapitów małym druczkiem. Cenimy uczciwość prowadząc firmę, w której kupujesz domeny w niskiej cenie bez ukrytych opłat!
Gwarancja stałych, niskich cen
Ekspresowe tempo rejestracji
Profesjonalna pomoc techniczna
Łatwe przenoszenie i odnawianie domeny
Dostęp do panelu zarządzania

Zarządzamy tysiącami domen

Poznaj przestrzeń dla domen, którą wybrało tysiące internautów i firm z całej Europy.

Setki rozszerzeń

Rozwój na skalę światową, niestandardowa nazwa domeny lub rebranding? Setki rozszerzeń czekają na to, aby umożliwić Ci realizację każdego pomysłu!

Łatwy transfer

Definitywnie powiedz STOP problemom przy transferze domen! Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na przeniesienie domeny, nasza firma nie będzie Ci tego utrudniać!

Ukrycie danych

Nie każdy właściciel domeny chce, by jego dane osobiste były widoczne publicznie. U nas ukrycie danych w bazie WHOIS wymaga tylko jednego kliknięcia!

Natychmiastowa pomoc

Odbieramy telefony i zapewniamy kompleksową pomoc zawsze, gdy tego potrzebujesz. Twoje domeny mogą na nas liczyć nawet w podbramkowych sytuacjach!

Intuicyjna administracja

W pełni intuicyjna administracja domen z poziomu panelu klienta jest u nas standardem. Dzięki niej zarządzasz swoimi domenami łatwiej i szybciej, niż kiedykolwiek. A w razie problemów możesz liczyć na pomoc i zespół, który styczność z domenami ma od ponad 20 lat!

intuicyjna administracja domen
ochrona przed kradzieżą domen

Ochrona przed kradzieżą                   

Dbamy o bezpieczeństwo klientów korzystając z systemów, które chronią zarejestrowane domeny przed kradzieżą. Gdy znajdziesz i kupisz wymarzoną  (i tanią) domenę, zablokujemy możliwość jej nieautoryzowanego transferu. Rejestrujemy domeny, o które się nie martwisz!

ocena 5 gwiazdek
Ocena 4.99 / 5

Rewelacyjna obsługa, pełen profesjonalizm! Szybka i sprawna pomoc, dawno żaden usługodawca nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Gorąco polecam!
Dorota

Zawsze odbierane są telefony, czego raczej nie uświadczysz w największych firmach. Dlatego na ten moment wszystkie moje domeny i serwery są zaparkowane w tej firmie.
Piotr
Jak zacznę słodzić, zapewne uwierzy niewielu. Po prostu, polecam, bardzo warto.
Tadeusz

Zarejestruj domenę zanim ktoś Cię ubiegnie!

Masz problem przy wyborze domeny? Doradzimy!
Odpowiemy w kilka minut!