Program partnerski

Rozbij hostingowy bank dołączając do najlepszego programu partnerskiego.
50%
Stała prowizja za sprzedaż pakietów hostingowych
250+
Partnerzy korzystający z naszej sieci partnerskiej
3000+
Usługi sprzedane w ramach programu afiliacyjnego

Zalety naszego programu

Najwyższa prowizja na rynku
Nie trać cennego czasu na śmieszne, kilkuprocentowe prowizje oraz umowy zapisane małym druczkiem! Jako nasz Partner otrzymasz 50% prowizji za każdą sprzedaną usługę hostingową – bez podstępów, 50%. Wyższej stawki nie znajdziesz nigdzie!
Najlepiej oceniana firma
Stając się Partnerem JCHost, jednocześnie stajesz się Partnerem najlepiej ocenianej firmy hostingowej w Polsce. Oferujemy usługi, których nie będziesz wstydził się polecać, ponieważ zaprojektowaliśmy je tak, by ludzie je pokochali.
Duże pole do popisu
Współpracujemy z niedużym gronem Partnerów i pomimo że zbieramy jedynie najwyższe oceny, wciąż nie każdy wie o naszym istnieniu. A to oznacza duże pole do popisu dla Ciebie! Polecasz usługi, które nie każdy zna, ale które każdego zaskoczą.

Tabela prowizji

Pakiet
Prowizja
WordPress MINI
100 zł
WordPress MIDI
150 zł
WordPress MAXI
200 zł
Pakiet
Prowizja
Magento MINI
150 zł
Magento MIDI
200 zł
Magento MAXI
300 zł
Pakiet
Prowizja
MINI
25 zł
SSD MIDI
50 zł
SSD MAXI
100 zł
Nawet 300 zł prowizji za jeden pakiet
Multum korzyści, niesłychanie wysoka prowizja i pełna rzetelność. Program afiliacyjny JCHost.pl to unikalna formuła, której nie oferuje żadna inna firma hostingowa w Polsce.

Program afiliacyjny – FAQ

Ile mogę zarobić?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, ile zarobisz w programie partnerskim JCHost. Zarobki są bowiem zależne od ilości zamówień pochodzących z Twojego linka partnerskiego. Mając na uwadze najwyższą na rynku, 50% prowizję, możesz myśleć o dużych kwotach.
Kiedy mogę wypłacić środki?
Zarobione w programie partnerskim środki możesz wypłacić już po pierwszym miesiącu od przystąpienia do programu. Minimalna kwota do wypłaty wynosi 100 zł, a środki wysyłane są na Twoje konto bankowe.
Jakie usługi obejmuje program?
Program afiliacyjny dotyczy sprzedaży wszystkich opcji hostingowych z oferty JCHost: hosting SSD, hosting Reseller, hosting WordPress oraz hosting Magento. Nie obejmuje on innych usług dodatkowych, takich jak domeny czy certyfikaty SSL.
Czy mogę zrezygnować z programu?
Tak, rezygnacja jest możliwa. Jeśli stwierdzisz, że nie chcesz dalej uczestniczyć w programie partnerskim, możesz z niego zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy, że wyślesz maila z informacją na biuro@jchost.pl.

Zostań partnerem

Zacznij zarabiać przez internet polecając zaufaną markę.
Nie wiesz, czy program partnerski jest dla Ciebie? Doradzimy!
Odpowiemy w kilka minut!